Новости

21.06.2019    //   О компании

12 років - це досвід молодих професіоналів!

Сьогодні нашій молодій та досвідченій компанії ТОВ «АРТ-КОМФОРТ» виповнюється 12 років! 
Всі ці роки роботи компанії – це насичений, цікавий, сповнений безлічі  реалізованих проектів, нових ідей та їх втілення період діяльності на будівельному ринку.

18.03.2019    //   О кондиционировании

Енергоефективність кліматичної техніки від Mitsubishi Electric

Високі технології енергофективності продукції ТМ "Mitsubishi Electric" та якісні показники їх застосування04.03.2019    //   О кондиционировании

Надійність системи якості Mitsubishi Electric Quality

* Тестування блоків - важлива складова системи 
* Імітація забруднення фільтрів і теплообмінника 
* Сольовий душ 
* Тепловий стрес 
* Експеримент "Тайфун"

21.02.2019    //   О кондиционировании

Показники ефективності системи якості MEQ

Що є показником технічного рівня кондиціонера? Аж ніяк не наявність фільтрів і дзеркальних панелей, і навіть не рівень шуму. Про використання самих передових технологій говорить коефіцієнт енергоефективності кондиціонера. Тобто скільки кіловат корисної потужності він видає на 1 кВт витраченої електроенергії. Усі без винятку виробники намагаються вийти в лідери саме за цим показником, оскільки споживачі в більшості країн світу стурбовані вартістю експлуатації свого кондиціонера.

20.02.2019    //   О вентиляции

Система якості та комфорту Mitsubishi Electric Quality

Передові технології фільтрації застосовуються для очищення повітря і усунення запахів. Оригінальні конструкторські розробки створюють потужний і безшумний повітряний потік, що забезпечує рівномірне охолодження або нагрівання повітря в приміщенні. Комфорт Mitsubishi Electric - це не тільки «правильна» температура в приміщенні, але також чистота повітря і тиша.

18.02.2019    //   Это интересно

Сучасні високотехнологічні виробничі підприємства Mitsubishi Electric

Висока якість продукції та екологічно чисті технології.

22.12.2018    //   Это интересно

ОБЛАДНАННЯ GREE ЗНОВУ ОТРИМАЛО АВТОРИТЕТНУ СЕРТИФІКАЦІЮ США

Компанія GREE отримала єдиний зареєстрований в світі сертифікат UL, який був присуджений за розробку фотоелектричного блоку VRF, що використовує неізольовану мережу, яка взаємодіє з інверторним компресором кондиціонера.

22.12.2018    //   О кондиционировании

КОМПАКТНІ ЗОВНІШНІ БЛОКИ CITY MULTI PUMY-SP

Нова серія зовнішніх блоків для мультізональних систем CITY MULTI PUMY-SP від ​​компанії Mitsubishi Electric Corporation представлена моделями холодопродуктивністю 12,5, 14 і 15,5 кіловат з однофазним і трифазним електроживленням.

22.12.2018    //   О вентиляции

Geniox - розумні агрегати нового покоління

Geniox - останнє покоління повітрооброблюючі агрегатів з інноваційними рішеннями. Тепер ще простіше реалізовувати кращі рішення інтелектуальної вентиляції відповідно до ваших вимог. Простіше для проектувальника і монтажника, простіше для експлуатації, простіше для вас. Агрегати Geniox - найпростіший і розумний спосіб створити якісний мікроклімат в приміщенні.

17.12.2018    //   О кондиционировании

МАЙБУТНЄ КОНДИЦІОНУВАННЯ ПОВІТРЯ

Виробник кондиціонерів у США Carrier розробив прототип високошвидкісного гвинтового компресора і випробував його з новим низьким тиском, негорючим холодоагентом HFO як потенційним довгостроковим рішенням для систем кондиціонування повітря.


Новости 1 - 10 из 308
Начало | Пред. | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 | След. | Конец