GREE УВІЙШЛА В ТОП-10 КИТАЙСЬКИХ АКЦІОНЕРНИХ КОМПАНІЙ

18.12.2017    //   О кондиционировании

logo.png12 грудня 2017 року в Пекіні відбувся Фінансовий форум «2017 CCTV Top-10 China Listed Company». Компанія GREE була включена в Top-10, зареєстрованих на акціонерній біржі компаній. Вибір був непростим: на китайському ринку зареєстровано більше 3000 акціонерних компаній. Цей саміт є заходом національного рівня - тут збираються представники передових китайських компаній, що займають лідируючі позиції і реалізують високоякісний експорт китайської промисловості.

На церемонії нагородження була присутня голова правління GREE пані Дун Мінчжу. Вона виступила з вітальною промовою: «Що стосується мене, то виграш приносить мені як стрес, так і мотивацію, а не хвилювання. Кожен раз, коли я отримувала нагороди, я сприймала це як можливість для нас рости і розвиватися».

Як повідомила пані Дун, GREE завжди отримує інвестиційний дохід, але не від фондового ринку, а від саморозвитку. З моменту свого створення дивіденти GREE перевищили 40 млрд. Юанів. І тільки за останні п'ять років дивіденти досягли понад 36 млрд. Юанів. Дивіденд - один з показників гарної біржової компанії, проте стійкий розвиток підприємства - більш важливий показник. GREE завжди переслідує шлях «самоокупності».

GREE займає лідируючу позицію за обсягом виробництва і продажів побутових кондиціонерів в китайській індустрії кондиціонування повітря протягом 22 років поспіль. А з 2005 року GREE лідирує на світовому ринку систем кондиціонування.


Возврат к списку