Midea - глобальна корпорація з високим рівнем якості та культури

22.01.2018    //   О кондиционировании

                                         

Група компаній Midea пройшла довгий та наповнений подіями шлях розвитку - від невеликої приватної майстерні з виготовлення пластикових деталей, що була заснована в 1968 р. засновником містером Хе Сянцзяном, який зараз є Почесним Президентом компанії, до одного з найбільших світових виробників кондиціонерів та побутової техніки, енергоощадних приладів та комплектуючих. 
Одночасно з періодом «великого стрибка» китайської економіки, Midea продемонструвала значні показники зростання з 1991 по 1995 роки - загальний оборот виріс з рівня 300 млн. до $2,1 млрд. (зростання на 62,6%)! Саме в цей період продукція Midea була представлена на світовому ринку і надалі відбувалося інтенсивне завоювання ринкових позицій. 

На сучасному етапі Guang Dong Midea Electric Appliances Co є компанією, що динамічно розвивається, глобальною виробничою і торгівельнюї компанією, з доходом 16,6 млрд. USD (дані за 2012 р), якій належать 20 виробничих баз на території КНР і 5 виробничих комплексів за кордонами КНР (у В'єтнамі, Білорусі, Єгипті, Бразилії, Індії), із загальною кількістю робітників і службовців більше 135000 чоловік, продукція корпорації експортується в більш ніж 200 країн світу. Всі основні компоненти кондиціонерів також виробляються на окремих підприємствах у складі холдингу, і цей факт демонструє вигідні переваги перед основними конкурентами і зміцнює позиції Midea на внутрішньому та світовому ринку. За оцінкою містера Хе Сянцзяна, «Висока виробнича культура, передові концепції, організаційна структура і згуртована команда є найціннішими ресурсами компанії».

Фундаментальними перевагами Midea є: швидке реагування на потреби ринку, економічна ефективність виробництва і прагнення до максимального задоволення запитів споживачів. Для досягнення цього, компанія спрямовує зусилля на розширення асортименту побутової техніки та розвитку сучасної виробничої бази. Безперечно, можна причислити модель бізнесу Midea до покоління «молодих азіатських тигрів» - компаній, що потужно, динамічно та агресивно розвиваються, а також активно використовують всі переваги політики державної, корпоративної та фінансової підтримки. Цьому сприяє і вигідне географічне розташування. Швидке втілення ідей та інвестицій у проведення дослідно-конструкторських розробок, як результат, надає споживачам інноваційні продукти за доступними цінами, обсяги виробництва можуть задовольнити запити як китайського (найбільшого в світі), так і світового ринку. Безпосередньо, інновації основною тезою вписані в стратегію існування компанії - тільки в розробці кондиціонерів та суміжних технологій, основних компонентів кондиціонерів задіяні 3 спеціалізованих науково-дослідних інститути із загальним штатом 1200 інженерів, для інвестування в розвиток і наукові розробки щорічно виділяється 3% від доходу в напрямку кондиціонерів. 

За 2013 р. вироблено і реалізовано 28 млн. одиниць кондиціонерів (з розподілом продажів 50% - в КНР, 50% - на світовому ринку), і в цілому Midea Air conditioner division є другим за обсягом виробником інверторних кондиціонерів в КНР, з повним власним технологічним "ланцюжком виробництва" для інверторних систем - на спеціалізованих лініях виробляються керуючі модулі і мікросхеми, теплообмінники, мотори та компресори, і, в кінцевому результаті, широкий модельний ряд інверторних кондиціонерів.

Розробники Midea DC-inverter захистили власний патент на технологію «векторного керування інверторним компресором». Інтенсивні кроки з розширення технологій і впровадження їх у виробництво торкаються і інших видів техніки, що в складі холдингу виробляються під різними торговими марками: це пральні машини, холодильники, кухонна побутова техніка, вентилятори, очищувачі і нагрівачі для води, обігрівачі та енергозберігаючі лампи, а також домашні електронні керуючі системи, накшалт пристроїв "Розумний Дім".

                                        

Возврат к списку