Новини від Програми енергоефективності IQ Energy

30.01.2018    //   Об отоплении

Підвищення критеріїв енергоефективності для категорій «Вікна»

В рамках дії Програми енергоефективності житла IQ Energy повідомляється, що починаючи з 01 лютого 2018 р. з метою підвищення енергоефективності житла в Україні будуть змінені критерії енергоефективності для категорії продукції «Вікна».

Так, усі вікна, які будуть реалізовуватися в кредит після зазначеної дати за Програмою IQ energy, повинні мати показник приведеного опору теплопередачі не менше 0,75 м2К/Вт незалежно від температурної зони експлуатації.

 Також, окрім загального критерію енергоефективності, до продукції будуть застосовані додаткові критерії прийнятності, а саме:

·         Склопакет повинен мати дві або більше повітряних камер (більше не підтримуються однокамерні склопакети);

·        Товщина профільної системи (непрозорої частини) віконної конструкції повинна бути не меншою ніж 70 мм (не підтримуються 3-х та 4-х камерні 58 мм та 60 мм системи);

·         Товщина непрозорого заповнення віконних конструкцій (сендвіч-панелі) повинна бути не меншою ніж 32 мм.

 

Для підтвердження зазначених критеріїв при верифікації проектів клієнтам буде необхідно обов’язково надавати фото етикеток (маркування) на склопакеті із зазначенням його формули та фото, що показують кількість камер та товщину профілю.

 Приклади таких фото:

  Інформація про правила підготовки таких фотографій додатково буде представлена у «Вимогах щодо документального оформлення проектів IQ energy».

 Особливу увагу варто звернути клієнтам-мешканцям 2-ої температурної зони України (Закарпаття, Одеська, Миколаївська, Херсонська та Запорізька області), для яких визначені зміни є суттєвими. 


Возврат к списку