ТЕПЛОВІ НАСОСИ GREE VERSATI II «ПОВІТРЯ-ВОДА»

26.01.2018    //   Об отоплении

Європейські дослідження довели, що найвигіднішим на сьогодні способом опалення в будинках площею 80-250 м², а також в ресторанах і офісах, які не підключені до міської теплоцентралі, є теплові насоси. Їх монтаж не потребує рішень і більших капіталовкладень. Під час роботи в групі теплові насоси займають мінімум місця і здатні забезпечити теплом навіть двохповерховий приватний будинок!


 Таке обладнання використовує 1кВт електроенергії і виробляє не 1кВт тепла, як електричний котел, а в залежності від моделі, виробника і різниці температур ззовні і всередині будинку, до 4,5 кВт!

Одним із наєкономніших у світі визнано обладнання ТМ GREE. Так, повітряно-водяні теплові насоси GREE Versati здатні забезпечити 4-кратне зниження витрат на опалення! При цьому дане обладнання дозволяє не лише опалювати, а й охолоджувати будинок і одночасно підігрівати воду, відрізняється компактністю і надійністю.


ЩО ТАКЕ ПОВІТРЯНО-ВОДЯНИЙ ТЕПЛОВИЙ НАСОС?

Тепловий насос "повітря-вода" - це агрегат, який використовує теплову енергію вуличного повітря для підігріву води в опалювальній системі і системі гарячого водопостачання. Конструктивно він складається з двох модулів: зовнішнього блоку, аналогічного зовнішньому блоку кондиціонера, і внутрішнього блоку - гідромодуля. В гідромодулі встановлений модуль управління з датчиком потоку і блоком автоматики, а також водяний насос (у Versati - це німецький насос від Wilo), теплообмінник, розширювальний бак і електронагрівач для підігріву води на випадок несправності зовнішнього блоку.

Для забезпечення системи ГВС до агрегату підключається бойлер непрямого підігріву, який можна придбати окремо.


ЯК ТЕПЛОВИЙ НАСОС ОТРИМУЄ ТЕПЛО НАВІТЬ ІЗ МОРОЗНОГО ПОВІТРЯ?

Між гідромодулем і зовнішнім блоком теплового насосу циркулює холодоагент - фреон, який на різних ділянках магістралі має певний тиски і температуру. Властивості фреону такі, що він випаровується при низькому тискові і конденсується при високому тиску. Під час випаровування фреон миттєво вбирає тепло, під час конденсації - віддає його.

Регулювання тиску фреону дасть можливість, щоб теплообмінник, через який проходить фреон, завжди був прохолоднішим ніж зовнішнє повітря. В результаті, навіть у період сурового клімату при значних мінусових температурах тепловий насос здатен забирати тепло з повітря і передавати холодоагенту.

Закипати фреон може як при -20°С, так і при 0°С або плюсовій температурі! Температура, за якої фреон закипає, зменшується з підвищенням тиску. До прикладу, теплові насоси GREE Versati допоможуть опалювати будинок при мінусових температурах (до -20°С)! Навіть якщо на вулиці буде холодніше, зовнішній блок припинить свою роботу, але без опалення будинок не залишиться - підігрів води в опалювальному контурі буде проводитися від електронагрівача потужністю 3+3кВт в гідромодулі!


ПРИНЦИП РОБОТИ

В режимі опалення в установках "повітря-вода" проходять такі процеси:

§ Фреон під тиском біля 2 бар проходить через теплообмінник зовнішнього блоку. Там він вбирає тепло і перетворюється на газ.

§ В компресорі тиск газу піддвищується до 23-25 бар, в результаті чого фреон нагрівається до 70-90°С і переміщається в гідромодуль.

§ В теплообміннику гідромодуля відбувається конденсація фреону з передачею тепла водяному контуру. Потім охолоджений рідкий фреон продовжує рух до зовнішнього блоку.

§ В розширювальному клапані (регулятор потоку) тиск холодоагента різко знижується. Далі фреон рухається назад в теплообмінник зовнішнього блоку для початку нового циклу роботи.

Наявність 4-ходового клапану перед компресором обумовлює реверсивність теплових насосів GREE. Інакше кажучи, теплові насоси Versati можуть змінювати напрямок руху фреону для переключення з режиму опалення на охолодження, і навпаки. Під час роботи для підігріву холодоагент конденсується в теплообміннику гідромодуля, в процесі охолодження конденсація проходить в теплообміннику зовнішнього блоку.


ПЕРЕВАГИ ТЕПЛОВИХ НАСОСІВ GREE

Завдяки використанню енергозберігаючого DC-інвертора, який працює на найбільш теплоємнішому і безпечному фреоні R410, теплові насоси Versati можуть похвалитися високим коефіцієнтом перетворення електроенергії в енергію теплову - COP=3.4/4.5 (опалення/теплові підлоги)!

Для монтажу теплового насосу Versati не потребує витрати коштів на буріння скважин і отримання рішень на їх експлуатацію. Не потребують ці арегати і обладнання вентиляційних коробів і димоходу. Підключення до опалювальної системи у теплових насосів GREE відбувається просто і швидко, відповідно, і ціна на їх установку в рази нижча, аніж у геотермального обладнання, сонячних батарей і колекторів. Більш того, при експлуатації забезпечується максимальна безпечність - немає виділень вуглекислого газу, диму і кіптяви, а в приміщенні зберігається охайність і затишок.

Для встановлення обладнання GREE Versati не потрібно буде і багато місця. На відміну від геотермальних теплових насосів і дизельних систем опалення, для подібного встановлення не використовується ні один квадратний метр присадибної ділянки! Зовнішній блок кріпиться на стіні будинку, а гідромодуль, габарити якого нагадують електричний котел (висота 900мм, ширина 500мм, товщина 323мм), займає невеликий простір на стіні всередині приміщення. Ця перевага особливо цінується при забезпеченні опалення в офісах і ресторанах, де важливим є кожний метр площі.

Окрім економії енергоресурсів, з тепловими насосами "повітря-вода" GREE Versati забезпечується комфорт і зручність управління мікрокліматом. За допомогою великого LCD-дисплею на провідному контроплеєрі чи віддаленого комп`ютера обладнання може програмуватися на будь-які дні тижня, водночас налаштування може проводитися як на температуру води на виході, так і на температуру в приміщенні (при умові встановлення термодатчика). Завдяки наявності режиму "Вихідний день", є можливість спокійно від`їзжати з дому на вихідні чи в зимову відпустку - тепловий насос GREE продовжить працювати в режимі економії електроенергії, запобігаючи обмерзанню приміщень та замерзанню води в контурі.


ВИГІДНА ВАРТІСТЬ ВІД ВЕДУЧОГО ВИРОБНИКА

Велика перевага GREE Versati - ціна. Завдяки розміщенню виробництва на найбільшому концерні GREE Electric Appliances (КНР), теплові насоси Versati поєднують у собі найвищу якість і вигідну для споживача вартість.

Повітряно-водяні теплові насоси Versati мають досить компактний внутрішній блок. Його товщина практично в два рази менша аналогічного параметру моделей від інших виробників, а висота менша на 35%!

З 2009 року GREE співпрацює з відомою японською корпорацією Daikin Industries.

Сьогодні компанією GREE Electric Appliances випускається кожний третій кондиціонер у світі.


ТЕПЛОВІ НАСОСИ GREE VERSATI - 5 ФУНКЦІЙ В ОДНОМУ АГРЕГАТІ

Поки інші виробники займаються виробництвом повітряно-водяних теплових насосів, які передбачені виключно для опалення, обладнання Versati від GREE вже сьогодні пропонує рішення відразу 5 завдань:
§    Опалення (вода на виході +25...+55°С)
§    Охолодженя (вода на виході +7...+25°С)
§    Підігрів води (до +40...+80°С)
§    Опалення + підігрів води
§    Охолодження + підігрів води

Опалення можливе при зовнішній температурі -20...+35°С, охолодження - при +10...+48°С, підігрів води - при -20...+45°С.


Для реалізації функції підігріву води для доповнення до теплового насосу потрібно придбати накопичувальний бойлер непрямого підігріву, в якому буде акумулюватися гаряча вода. Бойлер може бути від будь-якого виробника, у тому числі і від GREE.

Бойлери GREE пропонуються в об`ємах 200 і 300 літрів з одним (маркування "J") або двома («J2») теплообмінниками статичного підігріву і баком їз нержавіючої сталі. Потужність 

ТЕНа бойлера - 3 кВт.

Під час роботи в режимі "опалення + підігрів води" або "охолодження + підігрів води" необхідно вибрати приорітетний режим. Якщо приорітетом стане підігрів води, то будинок почне опалюватися/охолоджуватися після того, як у бойлері нагріється вода.

ТЕПЛОВІ НАСОСИ "ПОВІТРЯ-ВОДА": ВИГІДНІ ДЛЯ РІЗНИХ ОБ`ЄКТІВ

Обладнання GREE Versati здатне працювати з водяними теплими підлогами, радіаторами опалення, настінними і канальними фанкойлами, а також у парі із сонячними батареями і іншими термосистемами об`єкту.

Вони оптимальні:

§    Для приватних будинків з площею від 80 м²: економія на електроенергії в 4 рази!

§    Для ресторанів: більш ніж удвічі зниження витрат на опалення в холодну пору року плюс можливість утилізації тепла, яке виділяється на кухні.

§    Для офісів: вигідне опалювання і кондиціонування фанкойлами - економія витрат електроенергії для опалення і кондиціонування в 2,5 рази!

Окрім того, теплові насоси GREE можуть об`єднуватися в групи і забезпечувати гарячою водою, теплом або холодом об`єкти різних поверхів. При належному обслуговуванні вони розраховані на десятиріччя роботи. На комерційних об`єктах і в більших будинках теплові насоси GREE Versati окуповуються менш ніж за 5 років!


Возврат к списку