ТЕПЛОВІ НАСОСИ MITSUBISHI ELECTRIC ZUBADAN

26.01.2018    //   Об отоплении

Для облаштування опалення будівель та гарячого водопостачання компанією Mitsubishi Electric розроблені системи теплових насосів різних видів. Вони працюють за технологією перекачування теплоти зовнішнього повітря, води або ґрунту в приміщення. При цьому досягається висока енергоефективність системи. Теплові насоси відрізняються також екологічністю – вони використовують набагато менше електроенергії, а при роботі не здійснюється викидів у атмосферу шкідливих речовин.

Організувати опалення та гаряче водопостачання на базі обладнання Mitsubishi Electric можна за допомогою як побутових, так і напівпромислових та VRF систем. Для цього пропонуються різні моделі зовнішніх блоків та внутрішнього обладнання. Основою теплових насосів можна назвати агрегати City Multy Zubadan, Zubadan Inverter та Power Inverter. Вони розроблені для використання при низьких зовнішніх температурах, -28°C та -20°C відповідно. Коефіцієнт сезонної енергоефективності такого обладнання може перевищувати значення 4,0. Фактично, у якості зовнішнього блоку для теплового насоса можна використовувати і обладнання серії Standart Inverter і навіть неінверторні моделі, але параметри роботи у такому разі суттєво погіршуються. У модельному ряді присутні побутові теплові насоси Zubadan, що працюють при зовнішніх температурах до -25°С та зберігають свою теплопродуктивність на рівні номінальної аж до -15°С при цьому мають високий коефіцієнт сезонної енергоефективності.

Всі прилади для нагріву можна розділити на 3 групи:

  • системи теплових насосів «повітря – вода»
  • системи теплових насосів «повітря – повітря»
  • система теплових насосів «грунт-вода»

Основна відмінність між тепловими насосами перших двох груп – конструкція внутрішнього агрегату. Для систем «повітря-повітря» вони аналогічні настінним, касетним, канальним та іншим типам кімнатних блоків звичайних кондиціонерів. За їх допомогою нагрівається повітря у приміщенні. Другий тип теплових насосів «повітря-вода» при роботі передають тепло зовнішнього середовища воді, з подальшим використанням її як теплоносія для опалення або для побутових потреб. У такому разі для обігріву можна використовувати системи теплих підлог, радіаторів, фенкойлів. Третій тип – геотермальні теплові насоси – кардинально відрізняється джерелом видобутку тепла. У даному випадку таким джерелом буде ґрунт або вода (водоймище, море, річка), або інше джерело, наприклад, обладнання для торгівельного холоду.

Теплові насоси «повітря-вода» розроблені для використання у якості приладів індивідуального опалення та підготовки гарячої води у житлових будинках, готелях, малих або середніх громадських і комерційних спорудах. У системах Ecodan, наприклад, внутрішні блоки фактично виступають у ролі теплообмінних агрегатів. До їх складу входять також циркуляційний насос та буферна ємність. Існують моделі без бака-накопичувача, в такому разі можна використовувати окремі ємності. Зовнішні блоки таких теплових насосів можуть бути з вбудованим теплообмінником «фреон-вода», або компонуватися виносним.

                                                                  


Возврат к списку