ВЕНТИЛЯЦІЙНІ УСТАНОВКИ LOSSNAY MITSUBISHI ELECTRIC: УНІКАЛЬНІ ТЕПЛООБМІННІ ТЕХНОЛОГІЇ

17.07.2018    //   О вентиляции

     Основою здорового мікроклімату у приміщенні є наявність якісної вентиляції. Але організація повітрообміну з використанням звичайних схем окремої подачі свіжого повітря та його викиду приводить до суттєвих витрат тепла через те, що для підігріву або охолодження використовується електроенергія або інші енергоносії. Для зменшення витрат на підготовку повітря до комфортних значень температури у сучасних системах використовують рекуператори тепла. Компанія Mitsubishi Electric пропонує сучасні енергозберігаючі припливно-витяжні установки з рекуперацією тепла Lossnay для різних типів приміщень. 


                                                          Loss.jpg

 Серія Lossnay – це: 

* побутові агрегати для настінного монтажу з продуктивністю 100 м³/г; 

* напівпромислові моделі для підвісного монтажу з продуктивністю 400 м³/г; 

* напівпромислові установки для канального монтажу з продуктивністю від 150 до 2000 м³/г. 


8-47.jpg

ЗНАЧНА ЕКОНОМІЯ ЕНЕРГІЇ 

Вентиляційні установки Mitsubishi Electric дозволяють заощаджувати біля 70% витрат на нагрів припливного повітря у приміщеннях. Для цього використовується власна розробка – паперовий пластинчатий теплообмінник. Його конструкція і матеріал не тільки дозволяють утилізувати тепло, але і проводити зволоження або осушення потоків повітря за рахунок дифузії пару крізь матеріал рекуператора. Папір теплообмінника має спеціальну обробку для запобігання передачі забруднюючих речовин з витяжного каналу до припливної гілки системи. Завдяки утилізації не тільки явної, але і прихованої теплоти вирівнюється вологовміст повітря у приміщенні та зовні. Літом це працює у напрямку передачі тепла та вологи з припливного потоку у витяжний, взимку – навпаки. 

 КОМФОРТНИЙ РОЗПОДІЛ ПОВІТРЯ                                                           

Системи вентиляції Lossnay дозволяють організувати збалансований повітрообмін, вирівнюючи кількість витяжного та припливного повітря, що збільшує ефективність вентиляції. У конструкції агрегату використовуються сучасні відцентрові вентилятори з підвищеним статичним тиском.  

 НАДІЙНИЙ ЗАХИСТ ВІД ШУМУ 

Крім самої утилізації тепла теплообмінник виконує ще одну функцію. Матеріал з якого він зроблений запобігає проникненню через вентиляційні канали у приміщення вуличного шуму, поглинаючи звукові хвилі. Вентиляційні установки Lossnay безперешкодно можна об’єднувати з кондиціонерами напівпромислової серії для комплексної кліматизації приміщень.

       
                                                                                        lossnay.jpg

Спеціалісти компанії "АРТ-КОМФОРТ" професійно нададуть Вам послуги щодо індивідуального підбору вентиляційного обладнання, його монтажу та сервісного обслуговування.

 "АРТ-КОМФОРТ" - це досвід, якість та відповідальність!

 04128, м.Київ, вул.Берковецька, 6а, 

конт.тел.: (044) 35-35-001, (044) 35-35-002, 093-669-70-78, 093-669-70-79.Возврат к списку