12 років - це досвід молодих професіоналів!

21.06.2019    //   О компании

Сьогодні нашій молодій та досвідченій компанії ТОВ «АРТ-КОМФОРТ» виповнюється 12 років!

Всі ці роки роботи компанії – це насичений, цікавий, сповнений безлічі  реалізованих проектів, нових ідей та їх втілення період діяльності на будівельному ринку.

12 років – це власні напрацювання у сфері кондиціонування та вентиляції, надання послуг з проектування та розробки інженерних систем, постачання кліматичного обладнання, монтаж, пусконалагодження, обстеження, ремонт та гарантійне сервісне обслуговування систем вентиляції, кондиціонування, зволоження, осушення повітря та систем автоматизації.

Інженерна компанія «АРТ-КОМФОРТ» - це, водночас, вміле керівництво, злагоджений колектив, команда професіоналів своєї справи та відповідальних спеціалістів!

У день 12-ї річниці створення компанії надсилаємо найкращі вітання усім нашим партнерам та клієнтам! Колектив «АРТ-КОМФОРТ» щиро вдячний Вам за співпрацю, підтримку та розуміння протягом усіх років діяльності компанії!

З Днем народження, АРТ-КОМФОРТ!!! Успіхів нам, нових звершень, постійного удосконалення, професіоналізму, злагодженості та невичерпного життєвого оптимізму!!!

                                     1.jpg 4.jpg 
3.jpg 5.jpg 
                                                                            6.jpg 
7.jpg 8.jpg 
                                                                            9.jpg 10.jpg


Возврат к списку