Новинки-2019 в сегменті розподільників повітря

18.10.2019    //   О вентиляции

Systemair представляє оновлений модельний ряд повітророзподільних пристроїв.

Optima_RES-A_600x400.jpg

Припливно-витяжний VAV-регулятор OPTIMA-RES (на малюнку вище) - це компактна мінісистема, призначена для управління вентиляцією житлових приміщень за потребою. Основним завданням такого пристрою є постійне регулювання обсягу припливного і витяжного повітря в режимі Master / Slave. Система OPTIMA-RES являє собою корпус з оцинкованої сталі, що включає в себе 1 припливний і 1 витяжний регулятори, автоматику, шумоізоляцію. Робочий діапазон від 5 Па до 1000 Па.

Круглий VAV-регулятор змінних витрат, що забезпечує чіткий контроль витрат повітря при середніх і низьких швидкостях до 0,2 м / с, Optima-LV-R / RI, є ідеальним рішенням для офісних і торгових будівель, готелів і чистих приміщень. Вдосконалений алгоритм контролю навіть при низьких перепадах тиску (робочий діапазон тиску від 2 до 600 Па). Безпрецедентне співвідношення Vmax / Vmin = 30/1 (0,2 м / с ... 6 м / с).

Оновлена ​​лінійка соплових дифузорів CAP-C в комплекті з камерою статичного тиску, регулятором витрат повітря і вимірювальними наконечниками забезпечує чудове змішування повітря навіть при низьких обсягах і оптимальна для VAV-систем.

Розроблені спеціально для басейнів діффузори AQUA (антикорозійні профілі з анодованого алюмінію і деталі з нержавіючої сталі) забезпечують однорідний розподіл повітряного потоку по всій довжині диффузора в приміщеннях з підвищеною вологістю. Такі диффузори можна встановити в безперервну лінію будь-якої довжини, в тому числі доступний декоративний кутовий елемент. Модель AQUA-DE зі зйомними роздільними профілями дозволяє легко проводити очистку.

Бытовые и полупромышленные кондиционеры. Мультизональные системы.


Возврат к списку