Система якості та комфорту Mitsubishi Electric Quality

20.02.2019    //   О вентиляции

Передові технології визначають комфортність мікроклімату            logo_meq.gif

Передові технології фільтрації застосовуються для очищення повітря і усунення запахів. Оригінальні конструкторські розробки створюють потужний і безшумний повітряний потік, що забезпечує рівномірне охолодження або нагрівання повітря в приміщенні. Комфорт Mitsubishi Electric - це не тільки «правильна» температура в приміщенні, але також чистота повітря і тиша.

Cистема фільтрації Dual Plasma

Нова система Dual Plasma завдяки своєму принципу роботи вловлює пил будь-якого розміру, а також всі відомі ароматичні з'єднання. Принцип роботи плазмово-каталітичного фільтру заснований на іонізації молекул, розпаді великих молекул в сильному електричному полі і нейтралізації радикалів за допомогою каталізатора.

img_comf_02.jpg

Ефективність подвійного плазмового фільтра

Забруднене повітря проходить через газорозрядний реактор. Під дією низькотемпературної плазми відбувається поляризація частинок пилу, які осідають на елементах першої секції фільтра. Крім того, в сильному електричному полі відбувається руйнування хімічних сполук. Потім молекули й атоми осколків збуджуються і окислюються на каталізаторі. Продукти окислення збираються на другому елементі фільтру.

При заповненні елементів фільтра на індикаторної панелі загоряється світлодіод «Plasma wash». Це означає, що елементи слід вийняти і промити у воді. Слід зазначити, що термін життя фільтрів Dual Plasma практично не обмежений.

Dual Plasma не тільки очищає повітря, але і насичує його аніонами. Аніони (негативно заряджені іони) сприятливо впливають на організм людини, покращують самопочуття і підвищують працездатність.

img_comf_01_01.jpg

Оптимальний розподіл температури

img_comf_03.jpg

Компанія Mitsubishi Electric розробила технологію дистанційного вимірювання температури поверхні за допомогою інфрачервоного датчика (I-SEE сенсор). Поява цієї технології пов'язано з тим, що в Японії користувачі проводять більшу частину життя на підлозі. Тому температура в поверхні підлоги для них часто важливіші, ніж абстрактна температура повітря десь в районі внутрішнього блоку. Інфрачервоне «око» сканує простір в секторі 150° і вимірює температуру. За результатами дистанційного виміру, якщо помічено більш холодне або тепле «пляму», мікропроцесор дає команду на приводи вертикальних і горизонтальних жалюзі, які направляють повітря в потрібну точку. Це забезпечує практично однорідну температуру на всьому просторі кімнати незалежно від її розмірів і, що особливо важливо, від розташування внутрішнього блоку. Неможливо переоцінити переваги такого методу, наприклад, в дитячій кімнаті.
fgdgb.jpgВозврат к списку