Новости

12.10.2017    //   О кондиционировании

СТЕРИЛІЗАЦІЯ І ФІЛЬТРАЦІЯ ПОВІТРЯ В СУЧАСНИХ КОНДИЦІОНЕРАХ MITSUBISHI ELECTRIC

У побутових кондиціонерах Mitsubishi Electric Corporation нової серії MSZ-FH застосовані останні наукові і технологічні досягнення в області очищення повітря і розподілу повітряних потоків. Одна з таких передових технологій - система тонкої фільтрації і стерилізації Plasma Quad.

25.09.2017    //   О кондиционировании

THE CREATIVE LIFE

Насолоджуйтесz креативним життям з кондиціонерами TCL

22.09.2017    //   О вентиляции

Распределение воздушных потоков при помощи вихревых диффузоров

Принцип работы вихревого диффузора типа FD, PFQ заключается в формировании закрученной струи воздушного потока. Местом установки подобных конструкций является потолочная область помещений, которым свойственна высокая тепловая нагрузка. При работе вихревых диффузоров не возникают падающие воздушные потоки или холодные сквозняки. Также их можно использовать в вытяжных целях. Вихревые диффузоры отлично сочетаются с системами, имеющими переменный расход. Благодаря им оптимальная работа системы достигается даже в условиях глубины регулирования около 25 процентов от номинального значения.

22.09.2017    //   О кондиционировании

Новые особо мощные сплит-системы LESSAR Rational

При выборе кондиционера в помещение, некоторые сталкиваются с проблемой недостатка мощности стандартных кондиционеров — от 2 до 7 кВт. Часто необходимо обеспечить охлаждение в помещении, где одновременно находится большое количество людей, например: в зале ожидания, кассовооперационном зале, почте, офисе или приемной комнате.

20.09.2017    //   О кондиционировании

ОСОБЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ VRF-СИСТЕМ CITY MULTI СЕРІЇ R2 В ЖИТЛОВИХ КОМПЛЕКСАХ

Компанія Mitsubishi Electric Corporation випускає 2 типи мультізональних VRF-систем: серія «Y» і серія «R2». Перша з них забезпечує незалежне підтримання температури повітря в окремих приміщеннях, але передбачає роботу внутрішніх блоків в одному режимі: або охолодження, або нагрів повітря.

19.09.2017    //   Это интересно

МУЛЬТИЗОНАЛЬНІ СИСТЕМИ GREE З ВИКОРИСТАННЯМ СОНЯЧНОЇ ЕНЕРГІЇ ОТРИМАЛИ ПЕРШИЙ СЕРТИФІКАТ UL

У лютому 2017 року року в Сан-Хуані, Пуерто-Ріко, відбулася урочиста церемонія запуску мультізональних систем GREE, що використовують сонячну енергію, і вручення першого сертифіката UL, виданого мультизональні системи на сонячній енергії. Церемонія відвідали понад 100 представник Андеррайтер Laboratories (UL), головний офіс GREE, американський дистриб'ютор бренду GREE, кінцеві замовники, проектний і монтажні організації.

19.09.2017    //   Это интересно

МУЛЬТИЗОНАЛЬНІ СИСТЕМИ GMV5 ВСТАНОВЛЕНІ В НАЙВИЩОМУ ЖИТЛОВОМУ БУДИНКУ В ЗАХІДНІЙ АВСТРАЛІЇ

Будівництво найвищої житлової будівлі в Західній Австралії буде завершено в квітні 2017 року. Об'єкт повністю укомплектований мультизональними системами GREE GMV5.

19.09.2017    //   Это интересно

GREE ЗАВОЮВАЛА ТИТУЛ «КОМПАНІЯ РОКУ»

За підсумками 2016 року в офісі «Народної щоденної газети» в будівлі New Media Building в Пекіні відбулося нагородження в п'яти номінаціях в області соціальної відповідальності бізнесу: «Компанія року», «Персона року», «Кейс року», «Захід року по боротьбі з бідністю» і «Міжнародне співробітництво року». У номінації «Компанія року» беззастережно перемогла компанія GREE.

13.09.2017    //   Это интересно

Высокоэффективные контроллеры нового поколения TM LESSAR

Представляем новую серию контроллеров фреоновых секций приточных установок, позволяющих использовать наружные блоки мультизональных систем ТМ "LESSAR" в качестве компрессорно-конденсаторных блоков. 

13.09.2017    //   О кондиционировании

НОВИЙ ФЛАГМАН MITSUBISHI ELECTRIC - «ПРЕМІУМ-ІНВЕРТОР» СЕРІЇ LN

Компанія Mitsubishi Electric Corporation приступила до випуску нової системи кондиціонування повітря "Преміум-інвертор" MSZ-LN, яка сформує вищий преміальний сегмент на ринку кліматичної техніки. У цій системі поєднуються витончений зовнішній вигляд, характерний для серії «Дизайн-інвертор», і найвищі технічні характеристики, властиві серії «Делюкс-інвертор». Серія «Преміум-інвертор» має максимальний набір функцій і можливостей, які можуть знадобитися найвимогливішому користувачеві.


Новости 41 - 50 из 310
Начало | Пред. | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 | След. | Конец