Новости

22.09.2017    //   О кондиционировании

Новые особо мощные сплит-системы LESSAR Rational

При выборе кондиционера в помещение, некоторые сталкиваются с проблемой недостатка мощности стандартных кондиционеров — от 2 до 7 кВт. Часто необходимо обеспечить охлаждение в помещении, где одновременно находится большое количество людей, например: в зале ожидания, кассовооперационном зале, почте, офисе или приемной комнате.

20.09.2017    //   О кондиционировании

ОСОБЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ VRF-СИСТЕМ CITY MULTI СЕРІЇ R2 В ЖИТЛОВИХ КОМПЛЕКСАХ

Компанія Mitsubishi Electric Corporation випускає 2 типи мультізональних VRF-систем: серія «Y» і серія «R2». Перша з них забезпечує незалежне підтримання температури повітря в окремих приміщеннях, але передбачає роботу внутрішніх блоків в одному режимі: або охолодження, або нагрів повітря.

19.09.2017    //   Это интересно

МУЛЬТИЗОНАЛЬНІ СИСТЕМИ GREE З ВИКОРИСТАННЯМ СОНЯЧНОЇ ЕНЕРГІЇ ОТРИМАЛИ ПЕРШИЙ СЕРТИФІКАТ UL

У лютому 2017 року року в Сан-Хуані, Пуерто-Ріко, відбулася урочиста церемонія запуску мультізональних систем GREE, що використовують сонячну енергію, і вручення першого сертифіката UL, виданого мультизональні системи на сонячній енергії. Церемонія відвідали понад 100 представник Андеррайтер Laboratories (UL), головний офіс GREE, американський дистриб'ютор бренду GREE, кінцеві замовники, проектний і монтажні організації.

19.09.2017    //   Это интересно

МУЛЬТИЗОНАЛЬНІ СИСТЕМИ GMV5 ВСТАНОВЛЕНІ В НАЙВИЩОМУ ЖИТЛОВОМУ БУДИНКУ В ЗАХІДНІЙ АВСТРАЛІЇ

Будівництво найвищої житлової будівлі в Західній Австралії буде завершено в квітні 2017 року. Об'єкт повністю укомплектований мультизональними системами GREE GMV5.

19.09.2017    //   Это интересно

GREE ЗАВОЮВАЛА ТИТУЛ «КОМПАНІЯ РОКУ»

За підсумками 2016 року в офісі «Народної щоденної газети» в будівлі New Media Building в Пекіні відбулося нагородження в п'яти номінаціях в області соціальної відповідальності бізнесу: «Компанія року», «Персона року», «Кейс року», «Захід року по боротьбі з бідністю» і «Міжнародне співробітництво року». У номінації «Компанія року» беззастережно перемогла компанія GREE.

13.09.2017    //   Это интересно

Высокоэффективные контроллеры нового поколения TM LESSAR

Представляем новую серию контроллеров фреоновых секций приточных установок, позволяющих использовать наружные блоки мультизональных систем ТМ "LESSAR" в качестве компрессорно-конденсаторных блоков. 

13.09.2017    //   О кондиционировании

НОВИЙ ФЛАГМАН MITSUBISHI ELECTRIC - «ПРЕМІУМ-ІНВЕРТОР» СЕРІЇ LN

Компанія Mitsubishi Electric Corporation приступила до випуску нової системи кондиціонування повітря "Преміум-інвертор" MSZ-LN, яка сформує вищий преміальний сегмент на ринку кліматичної техніки. У цій системі поєднуються витончений зовнішній вигляд, характерний для серії «Дизайн-інвертор», і найвищі технічні характеристики, властиві серії «Делюкс-інвертор». Серія «Преміум-інвертор» має максимальний набір функцій і можливостей, які можуть знадобитися найвимогливішому користувачеві.

12.09.2017    //   О кондиционировании

НОВЕ ПОКОЛІННЯ ЗОВНІШНІХ БЛОКІВ CITY MULTI

З прийняттям у грудні 1997 року Кіотського протоколу, який зобов'язує розвинені країни і країни з перехідною економікою скоротити або стабілізувати викиди парникових газів, Європейський Союз (ЄС) висунув вимогу щодо скорочення викидів СО2 як мінімум на 20% до 2020 р.

11.09.2017    //   О вентиляции

SAVE VSR 150/B – «умная» вентиляция для вашей квартиры

SAVE-VSR 150/B предназначен для комфортной вентиляции небольших помещений площадью до 100кв.м.

28.08.2017    //   Об отоплении

ЄБРР ЗБІЛЬШИВ РОЗМІР ГРАНТІВ ЗА ПРОГРАМОЮ IQ ENERGY ДО 35%

Європейський банк реконструкції і розвитку збільшив розмір компенсації за програмою IQ energy, яка спрямована на модернізацію і утеплення житла до 35%.


Новости 41 - 50 из 307
Начало | Пред. | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 | След. | Конец